Aktualitet

Aksident i rëndë brenda tunelit Tiranë-Elbasan

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë brenda tunelit Tiranë-Elbasan

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë të enjte brenda tunelit Tiranë-Elbasan.

Sipas "News 24" mësohet se e drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe zjarrfikëset. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH