Aktualitet

Aksident i rëndë/ Bëhen copash, përplaset një kamion me një makinë

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë/ Bëhen copash, përplaset një kamion me

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në autostradën Elbasan-Tiranë, teksa janë bërë copash dy automjete.

Një makinë dhe një kamion janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë pësuar dëme të shumta materiale, ndërsa nuk dihet ende nëse ka persona të dëmtuar apo viktima.

Vijon...

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH