Aktualitet

Aksident i rëndë/ Përplasen 4 makina, një person dërgohet në spitalin e Traumës

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë/ Përplasen 4 makina, një person

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të kryqëzimit në rrugën e Kombit.

Sipas raportimeve deri më tani ka të lënduar.

Mësohet se një person i seksit femër është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë të specializuar.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH