Aktualitet

Aksident i frikshëm te "Tajvani", autobusi i Unazës merr para dhjetëra makina

Shkruar nga Liberale
Aksident i frikshëm te "Tajvani", autobusi i Unazës merr

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës, pranë pallateve Shallvare.

Një autobus urban i linjës së unazës së vogël ka marrë përpara me dhjetëra automjete pranë "Tajvanit".

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, por mësohet se personat të cilët kanë mbetur të plagosur dhe po transportohen drejt spitalit.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH