Aktualitet

Aksident i frikshëm pranë urës së Kardhiqit, plagosen një burrë dhe një grua

Shkruar nga Liberale
Aksident i frikshëm pranë urës së Kardhiqit, plagosen

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Tepelene-Gjirokaster pranë urës së Kardhiqit, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet, se një mjet tip “Ford” është përplasur me një makinë të tonazhit të rëndë.

Drejtuesi i mjetit “Ford” ka dalë jashtë makinës me plagë. E plagosur ka mbetur edhe një grua.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH