Aktualitet

Fouristrada përfundon në arë në aksin Lushnje-Berat, 5 të plagosur në spital

Shkruar nga Liberale
Fouristrada përfundon në arë në aksin Lushnje-Berat, 5

Një aksident ka ndodhur në aksin Lushnjë-Berat.

Pas humbjes së kontrollit për të shmangur përplasjen me një tjetër automjet, fouristrada me pesë persona brenda përfundoi në arë.

Si pasojë raportohet për pesë të lënduar.

Të aksidentuarit janë dërguar në spitalin e Lushnjës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH