Kronikë

Aksident i çuditshëm, makina përfundon mbi tjetrën në autostradën Tiranë-Durrës

Shkruar nga Liberale
Aksident i çuditshëm, makina përfundon mbi tjetrën në

Një aksident rrugor ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës.

Siç dallohet nga pamjet, një veturë ka goditur një tjetër automjet nga pas, duke bërë që makina para të përfundojë mbi të.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe mos ruajtja e distancës nga mjeti pas.

Për fat të mirë, nuk raportohet për dëmtime serioze. Ndërkohë, forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH