Aktualitet

Aksident gjatë natës në Pogradec, dy mjete përplasen me njëra-tjetrën

               Publikuar në : 09:46 - 06/10/20 liberale

Një aksident ka ndodhur në Pogradec gjatë natës së kaluar në afërsi të fshatit Starovë.

Mësohet se dy automjetet u përplasën me njëra-tjetrën, ndërsa njëri prej shoferëve ishte i dehur dhe u largua më këmbë nga vendngjarja duke lënë automjetin e përplasur.

Dyshohet se shkak i aksidentit të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara në aksin Korçë-Pogradec.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back