Aktualitet

Aksident gjatë natës në Pogradec, dy mjete përplasen me njëra-tjetrën

Shkruar nga Liberale
Aksident gjatë natës në Pogradec, dy mjete përplasen me

Një aksident ka ndodhur në Pogradec gjatë natës së kaluar në afërsi të fshatit Starovë.

Mësohet se dy automjetet u përplasën me njëra-tjetrën, ndërsa njëri prej shoferëve ishte i dehur dhe u largua më këmbë nga vendngjarja duke lënë automjetin e përplasur.

Dyshohet se shkak i aksidentit të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara në aksin Korçë-Pogradec.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH