Showbiz

Aida Shtino tregon pse e la ekranin dhe u fut në politikë

Shkruar nga Liberale
Aida Shtino tregon pse e la ekranin dhe u fut në politikë

Në një intervistë për "Gazeta Shqiptare", Aida Shtino  ka treguar më gjatë për mbylljen e emisionit, përfshirjen në politikë dhe jetën personale.

"Ishte një moment kur unë mendova e nisur nga emisioni, se me gjithë ato raste të humburish, do të duhej një impenjim më i madh në rang shtetëror. Kjo qe arsyeja pse u futa në politikë. Për të qenë një zë i atyre njerëzve që vinin tek unë dhe kërkonin ndihmë e që për vite të tëra nuk ishte bërë asgjë. Politikës i dhashë shumë kohë, impenjim, përkushtim. Nga politika mora një shije të hidhur. Kuptova sesi funksionojnë gjërat në këtë vend", u shpreh ajo. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH