Globi

Ai e propozoi për martesë, e dashura e goditi me shuplakë në sy të ekipit

Shkruar nga Liberale
Ai e propozoi për martesë, e dashura e goditi me shuplakë në

Një situatë paksa e pakëndshme dhe e çuditshme ka ndodhur mes një çifti në SHBA pasi një djal i ri "hëngri" një shpullë nga e dashura.

Ai vendosi ti bëjë një surprizë asaj duke e marrë në një ndeshje të ekipit të tij të preferuar dhe pasi e puthi, u ul në një gju për t’i bërë propozimin për martesë.

I riu nxori unazën nga xhepi dhe kur hapi kutinë, vajza mbeti e shtangur kur pa se çfarë kishte në kuti.

Nga aq e entuziazmuar që ishte i'u kthye në zemërim dhe nga kjo ajo i dha një shuplakë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH