Showbiz

Agron Llakaj dhe Ylli Baka, një këngë për Memaliajn

Shkruar nga Liberale
Agron Llakaj dhe Ylli Baka, një këngë për Memaliajn

Aktorin e humorit Agron Llakaj e kemi dëgjuar të këndojë në spektaklet e humorit.

Por duket se tashmë ka dalë jashtë kornizave të emisioneve, për të realizuar këngën e tij të parë, që do të jetë një bashkëpunim me këngëtarin Ylli Baka.

Kënga i është dedikuar Memaliajt, vendlindjes së tyre.

“Me Ylli Baka…edhe pak ditë dhe “Miniera e floririt” është gati… Këngë për vendlindjen tonë Memaliaj. Ju uroj një muaj të mbarë për të gjithë! Shëndeti mbi gjithçka!", shkruan Llakaj në Instagram.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH