Aktualitet

Administratorit të Vllaznisë i vendoset tritol poshtë makinës

               Publikuar në : 10:15 - 16/02/20 liberale

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër, ku administratorit të Vllaznisë, Suad Lici i është vendosur një sasi tritoli në makinë.

Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, pasi Lici e ka dalluar sapo i është afruar mjetit të tij dhe fill pas kësaj ka njoftuar policinë.

Makina ka qenë e parkuar poshtë banesës së tij. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back