LIfe Style

Adelina Tahiri shkëlqen në ditëlindjen e parë të Jonit

               Publikuar në : 10:34 - 11/09/19 V Liberale

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka festuar ditëlindjen e djalit të saj Jon. Ajo nxorri foto nga festa e përgatitur për 1-vjetorin e djalit të saj.

28-vjeçarja ka veshur një fustan të shndritshëm në ngjyrë gri, ndërsa vogëlushi Jon është kombinuar me  mamin me ngjyrën e bardhë dhe atletat ‘Gucci’.

Krah Tahirit nuk mund të mungonte as partneri i saj, Serjoza Markov i cili së bashku me artisten dhe miqtë e tyre më të afërt po festonin ditëlindjen e parë të djalit.

Në ditëlindjen e parë të Jonit, ishin të ftuar këngëtari Muharrem Ahmeti dhe këngëtarët grekë Samoo Jakoo e Dzej Ramadnovski që i dhuruan të ftuarve muzikë ritmike./Gazeta Liberale

5d78a6ce2a2dfadelina 3 5d78a6e559cd5adelina 4 5d78a71a06c70adelina 5 5d78a755d6c0badelina 7 5d78a74190cd6adelina 6
<
>
(Visited 82 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *