Globi

Abuzoi seksualisht me dy djem binjakë, arrestohet 37-vjeçarja në SHBA

Shkruar nga Liberale
Abuzoi seksualisht me dy djem binjakë, arrestohet 37-vjeçarja

Një nënë 37-vjeçare nga Virxhinia është akuzuar për abuzim seksual me dy djem binjakë 15-vjeçarë, pasi policia e kapi atë të zhveshur në shtëpinë e saj me një prej binjakëve.

Në momentin e arrestimit, binjakët kanë pretendentuar se janë studentë të 37-vjeçares, Ashleigh Watts.

Të miturit jetonin përballë shtëpisë së 37-vjeçares dhe ishin shkoë me djalin e saj.

Watts dyshohet se ka abuzuar me dy vëllezërit për më shumë se një vit, para se të vihej në pranga.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH