Showbiz

Abuzoi ndaj stafit të tij, prezantuesit të njohur i ndalohet hyrja në restorant

Shkruar nga Liberale
Abuzoi ndaj stafit të tij, prezantuesit të njohur i ndalohet hyrja

James Corden, drejtuesi i “The Late Late Show” është ndaluar nga një restorant i njohur në New York për shkak të sjelljes abuzive ndaj stafit të tij.

Në fakt, pronari i restorantit Keith McNally e përshkroi prezantuesin televiziv si “klientin më abuziv” që ai ka pasur ndonjëherë.

Por gjithçka duket se ka pasur një fund të lumtur. “James Corden sapo më thirri dhe më kërkoi falje ”, shkroi McNally në Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH