Aktualitet

A ka pasur dhunë? Zogaj tregon çfarë u tha protestuesve

               Publikuar në : 22:27 - 15/04/19 E Liberale

I ftuar në emisionin Opinion me Blendi Fevziun për të folur se ç’do të ndodhë pas protestës së opozitës të shtunen Preç Zogaj tha vuri në dukje mënyrën si janë sjellë protestuesit.

“Mua më duket se protestat e opozitës janë në limitet e së pranueshmes. Unë i kam porositur ata që vijnë me mua në protestë që të respekrojnë policët sepse janë në detyrë. Nuk kemi një polici qe po shpërndan demostrata, por po mbron institucionet. Disa i lejon të futen dhe mirë bên. Për gazin lotsjellës mendoj se është i tepruar”, – tha Zogaj në Opinion./ Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *