Aktualitet

A ka një skenar PD për protestën e Berishës? Duma: Të kryejmë mbledhjen dhe pastaj…

Shkruar nga Liberale
A ka një skenar PD për protestën e Berishës? Duma: Të

Ka nisur ardhja e figurave kryesore të Partisë Demokratike në selinë blu, ku kryedemokrati Lulzim Basha do të mbledhë Kolegjin e Kryetarëve të Partisë Demokratike për të diskutuar mbi kalendarin dhe masat për organizimin e partisë.

Mes shumë figurave ka qenë dhe nënkryetare e PD-së, Grida Duma.

Kjo e fundit në një prononcim për mediat teksa u pyet për një skenar të mundshëm për këtë protestë tha; “Të kryejmë mbledhjen dhe pastaj gjithsecili vazhdon punën në mënyrë normale”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH