Showbiz

“A është Kiara shtatzënë?”, Luizi befason me përgjigjen ... dhe zbulon planin e bashkëpunimit të fundit 

Shkruar nga Liberale
“A është Kiara shtatzënë?”, Luizi befason me

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Prishtinë premiera e filmit në “Kuadër të dashurisë”, ku kanë marrë pjesë të gjithë aktorët e filmit.

Para premierës në Prishtinë Luiz Ejlli u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve duke shuar shumë kuriozitete.

A është Kiara shtatzënë?

“Jo, nuk e di nëse është shtatzënë.”

Do preferonte të bëhej me vajzë apo djalë?

“Veç le të jetë shëndosh”.

Do marrë pjesë në Festivalin e Këngës?

“Jo, nuk do marrë pjesë, nuk jam kurrkund, janë thjesht lajme ‘fake’, nuk jam as në festivalin shqiptar, asnjë gjë”.

Planet për këngë të reja?

“Po, do të publikoj një këngë me Getoar Selimin dhe një tjetër këngë me Flori Mumajesin.”

Ka pasur krisje në raport me Noizyn?

“Jo, s’ka pas lidhje, s’ka krisje”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH