Showbiz

‘’A e jep burrin me qera?’’, ja si i përgjigjet Elita Rudi kërkesës për t’i marrë Gjikon

Shkruar nga Liberale
‘’A e jep burrin me qera?’’, ja si i përgjigjet

Elita Rudi është aktive dhe ndër personazhet publike më të ndjekura në rrjetet sociale.

Moderatorja e njohur është e martuar me reperin Gjiko, i cili po ashtu është shumë i pëlqyer.

Në një bisedë me ndjekësit e saj, dikush e pyeti Elitën nëse e jep burrin me qera për një natë, pra Gjikon dhe Elita nuk pranoi as për shaka.

‘’Kuku, nuk muj me nda gjysmën e vetes’’, tha Elita.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH