Showbiz

A duhej që Iliri dhe Lori t’a vlerësonin me 10 Arnitën? Ja si përgjigjet Albi Nako

Shkruar nga Liberale
A duhej që Iliri dhe Lori t’a vlerësonin me 10 Arnitën? Ja

Në natën e tretë të “Dancing With The Stars” është dhënë edhe 10 e parë për një konkurrent. Ishte Arnita, ajo që u vlerësua me një 10 nga Olta Gixhari dhe më pas me dy 9-a nga Valbona Selimllari  e Lori Bala si dhe 8 nga Ilir Shaqiri.

Ditën e sotme në “DWTS Fan Club”, Albi Nako u shpreh se 10 e Arnitës ishte më se e merituar.

“E meritonte 10. Janë një çift në sintoni me njëri-tjetrin. Unë kam punuar me të dy. Kjo është një garë që ka surprizat e veta”, tha koreografi i njohur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH