Showbiz

A do të jetë Balina Bodinaku opinioniste në Big Brother VIP 2?

Shkruar nga Liberale
A do të jetë Balina Bodinaku opinioniste në Big Brother VIP 2?

Balina Bodinaku ishte dje në mbrëmje e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”. Ajo u pyet nga moderatoret nëse do të jetë sërish opinioniste e “Big Brother VIP 2”.

"Bisedat mund të kenë filluar, por te unë ende asgjë", u shpreh ajo.

Kujtojmë se, Big Brother VIP 2 pritet të nisë në dhjetor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH