Showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë për herë të parë portretin e djalit të tyre!

Shkruar nga Liberale
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë për herë të parë
Moderatorja Einxhel Shkira fitoi zemrën e publikut gjatë pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të “Big Brother Vip”, ku arriti të ishte dhe një nga katër finalistët. Historia e saj e dashurisë me Dj Dagz brenda shtëpisë së “BBV1” mori vëmendje të madhe, një lidhje të cilën ata e kanë vazhduan edhe jashtë dhe sot janë prindër të një djali, i cili quhet Trev. Gjatë gjithë kësaj kohe Einxhel dhe Dagz nuk e kanë zbuluar portretin e djalit të tyre në asnjë postim në rrjete sociale. Ama mesa duket tashmë erdhi koha e duhur, pasi me një foto familjare, duket qartë fytyra e Trev. Me rastin e festave ata kanë postuar një kartolinë Krishtlindjesh, ku të tre duken shumë të lumtur dhe më fund mbaroi edhe kureshtja për portretin e djalit të tyre.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH