Showbiz

"Më këpute shpirtin", Anna Lika dedikim rrëqethës pas humbjes së nënës: U bëre ëngjëlli jonë! (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Aktorja Anna Lika ka bërë një dedikim prekës për ndarjen e papritur nga jeta e nënës së saj, Ilda Gjoni. Përmes

“Më këpute shpirtin moj mami. Dua të jetë një ëndërr e keqe. Nuk e di a ta thash dot mjaftushëm që të dua. Të mori Zoti në ditën më të shenjtë që ti të jesh ëngjelli jon. Ne përgjithmonë”, ka shkruar Anna Lika pasi ka humbur nënën.

Ilda ishte nënë e 3 fëmijëve, Anës, një vajze dhe një djali tjetër. Anna ka treguar në intervista të ndryshme se ka qenë vetëm 9 vjeçe kur nëna dhe babai i saj ishin ndarë. Por ndryshe nga shumë fëmijë të tjerë, ajo nuk e kishte përjetuar si dramë ndarjen e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH