Aktualitet

Zhduken pa lënë gjurmë dy vajzat e mitura në Vlorë, familjarët ngrenë alarmin në Polici

Shkruar nga Liberale
Zhduken pa lënë gjurmë dy vajzat e mitura në Vlorë,

Dy vajza të mitura në qytetin e Vlorës janë larguar nga shtëpia, duke humbur dhe kontaktet me familjarët e tyre. Në të rastet kanë qenë prindërit e vajzave, ata të cilët kanë bërë kallëzim në Polici.

Uniformat blu të qytetit bregdetar janë vënë menjëherë në lëvizje duke ngritur një grup të posaçëm për të bërë të mundur gjetjen e dy vajzave të mitura.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH