Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 26 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 26 dhjetor 2023

DASHI

Këto ditë nuk do të mbahen mend... Nëse mundeni, bëni një pushim në punë. Mos u shqetësoni: përndryshe, java do të jetë fantastike.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 26 dhjetor 2023), një javë më shumë se pozitive dhe relaksuese po fillon në të gjitha sferat, nga puna në sentimentale. Guximi! Merre demin nga brirët! Ardhja e Hënës në shenjën tuaj nga sot do të sjellë besim në marrëdhëniet romantike.

BINJAKËT

Çdo gjë në orët e ardhshme do të kalojë sipas afateve të zakonshme. Mos u shqetësoni: gjërat së shpejti do të marrin një rrjedhë më të mirë, veçanërisht duke filluar nga nesër, dita në të cilën do të keni një shans të shkëlqyer për të realizuar qëllimet tuaja.

GAFORRJA

Do të jetë një ditë e qetë, por mos e festoni shumë shpejt: një javë e vështirë po fillon. Prisni. Në orët e ardhshme do t'ju duhet të bëni kujdes maksimal në menaxhimin e çdo problemi.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 26 dhjetor 2023), java do të nisë mbarë, por përkeqësimi është afër. E enjtja dhe e diela do të jenë të ngarkuara. Jini të zënë si në punë ashtu edhe në jetën tuaj private.

VIRGJËRESHA

Këto janë ditë spektakolare për ju dhe do të jenë të tilla deri në fillimin e vitit të ri, i cili ka trokitur është pranë nesh. Me pak fjalë, a jeni gati të mbylleni dhe të largoheni me zhurmë si në dashuri ashtu edhe në punë?

PESHORJA

Ju presin ditë të mrekullueshme në të cilat të pushoni dhe të festoni fillimin e vitit të ri, i cili tashmë është pranë nesh. Vetëm disa dyshime aty-këtu, por asgjë për t'u shqetësuar. Guxim! Gjithçka do të zgjidhet brenda një kohe të shkurtër.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 26 dhjetor 2023), dita e ardhshme nuk do të jetë e gjitha trëndafilat dhe lulet siç shpresoni. Lidhjet emocionale si miqësitë apo dashuria favorizohen ndërkohë që gjërat do jenë pak më keq në punë. Mbajeni edhe pak. Viti i ri do të sjellë lajme.

SHIGJETARI

Do të ketë lajme të mira për ndjenjat tuaja, por edhe, megjithëse në një masë më të vogël, në punë. Por dita më e mirë do të vijë më vonë: të premten, falë hyrjes së Marsit në shenjën tuaj, do të keni një avantazh. Mundohuni të shikoni të ardhmen me besim të madh.

BRICJAPI

Do të përjetoni shtatë ditë që nuk janë tamam emocionuese në aspekte të ndryshme. Mundohuni të jeni shumë të përqendruar sidomos kur bëhet fjalë për punën. Guxim dhe besim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 26 dhjetor 2023), për ju po vijnë ditë që nuk janë tamam emocionuese dhe karakterizohen nga shumë ulje-ngritje. Por përpiquni të mos e humbni durimin... Kafshoni gjuhën para se të flisni dhe të shkaktoni debate... Prisni. Nuk ia vlen.

PESHQIT

Jeni duke përjetuar një javë vërtet pozitive, veçanërisht në lidhje me marrëdhëniet romantike, marrëdhëniet familjare dhe miqësitë falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj. Me pak fjalë, është koha për të bërë një hap të madh përpara në marrëdhënie. Lajm i mirë edhe për punën.

Poll
SHQIPENGLISH