Aktualitet

"Pimë alkol tërë natën", çfarë deklaruan shokët e 18 vjeçarit që u vetëhodh nga tarraca e pallatit në Korçë

Shkruar nga Liberale
"Pimë alkol tërë natën", çfarë

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja tragjike e 18 vjeçarit, i cili u vetëhodh nga tarraca e pallatit në Korçë.

Shokët e të rit  kanë deklarua para policisë se të gjithë kanë qenë në gjumë kur shoku i tyre ka ndërmarrë aktin e rëndë, nga i cili gjet vdekjen e menjëhershme.

Ata janë shprehur se nuk kanë ditur asgjë çfarë ka ndodhur për shkak se kanë konsumuar alkool dhe kanë qenë në gjendje të dehur pas festimeve në një lokal nate në qytetin e Korçës.

Viktima ishte një 18 vjeçar nga Durrësi i cili kishte shkuar me shokët për të festuar festën e Krishtlindjes në Korçë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH