Aktualitet

Tirana pret Krishtlindjet me koncert festiv

Shkruar nga Liberale
Tirana pret Krishtlindjet me koncert festiv

Në vigjilje të Krishtlindjes Bashkia Tiranë ka organizuar një koncert duke sjellë një atmosferë sa më festive.

Koncerte në sheshin Skënderbej nis me orkestër simfonike dhe i bashkohet edhe kori i fëmijëve. I gjithë eventi është organizuar si udhëtim në kohë e stile muzikore.

“Sa atmosferë e ngrohtë  në sheshin “Skënderbej”, në vigjilje të Krishtlindjes , shoqëruar me tingujt  plot mirësi e dashuri të koncertit festiv”, shkruan Veliaj.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH