Showbiz

Pasi i preku të pasmet, dy konkurentët e “Big Brother VIP” nuk ndalen, puthen dhe...

Shkruar nga Liberale
Pasi i preku të pasmet, dy konkurentët e “Big Brother VIP”

Dy banorët më të përfolur në “Big Brother Vip Kosova”, Santiana Maloku dhe Buci mbrëmjen e djeshme i kanë habitur të gjithë teksa vallëzuan të përqafuar së bashku pas primet të spektaklit.

Nën tinguj e këngëve të dashurisë të kënduara nga Ardi, konkurenti i kërkoi Santianës të kërcenin, ndërsa në një moment kjo e fundit shpërtheu në lot nga emocioni i krijuar mes tyre.

Megjithatë nuk dihet se si do të pritet ky veprim nga ana e partnerit të modeles jashta shtëpisë, disa javë më parë ai e paralajmërio të dashurën e tij që të shkëputet nga Buci dhe të luajë pas videos ku Ylli i prekte të pasmet Santianës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH