Showbiz

Zbulohen tre banorë të rinj të “Big Brother VIP 3”

Shkruar nga Liberale
Zbulohen tre banorë të rinj të “Big Brother VIP 3”

Janë zbuluar emra të tjerë të VIP-ave që do shohim në Big Brother VIP 3. Burime për “Iconstyle” kanë zbuluar se në shtëpinë e famshme do shohim modelen dhe ish-konkurrenten e Big Brother Rike Roçi, moderatorin e eventeve familjare Arbnor Pllana dhe moderatorin dhe shkrimtarin Aldo Mustafa.

Emrat e tjerë që do të jenë konkurrentë në BBV3 janë:

Bleona Qereti, Albi Nako, Graciano Tagani, Alfio Rrotani, Ksenja Shoshaj, La Fazani, Bardhi, Meri Shehu, Zamira Kita, Ekaterina Dubenik, Shegushe Zeqiraj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH