Kronikë

Dy të plagosur me thikë pas sherrit dërgohen me urgjencë në spital, policia në vendngjarje

Shkruar nga Liberale
Dy të plagosur me thikë pas sherrit dërgohen me urgjencë

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri në afërsi të stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër dhe janë dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës.

Janë ende të paqarta arsyet e kësaj ngjarjeje. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet.

Nga informacionet paraprake dyshohet se ka nisur si  grindje e çastit në rrugë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH