Aktualitet

E rëndë në Tiranë, i moshuari gjendet i vrarë me armë gjahu, policia ngre dyshime për vetëvrasje

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Tiranë, i moshuari gjendet i vrarë me

Një 84-vjeçar është vetëvrarë mbrëmjen e sotme pranë Tiranës.

I moshuari i dha fund jetës duke përdorur një armë gjahu çifte rreth orës 22:00 në Lundër.

“Më datë 21.12.2023, rreth orës 21:55, në Lundër, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu çifte, shtetasi H. Sh., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaroi policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH