Showbiz

Zbulohet e ftuara speciale e kësaj të shtune në “Më lër të flas”

Shkruar nga Liberale
Zbulohet e ftuara speciale e kësaj të shtune në “Më

Pas sukseseve të sezoneve të kaluar ka nisur sezoni i tretë i emisionit “Më lër të flas” moderuar nga vëllezërit Veshaj. Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, “Më lër të flas” sjell alternativën më të mirë për të kaluar disa momente me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Së fundmi faqja zyrtare e emisionit ka publikuar promon e kësaj jave dhe ka zbuluar edhe të ftuarën speciale, e cila do të jetë Megi Pojani.

Një performancë e pazakontë, rrëfime për emisionin “Për’puthen”, kamera e fshehtë që do t’ju shkrijë së qeshuri dhe shume pyetje pikante këtë të shtunë me Megi Pojanin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH