Aktualitet

"Hiqi duart se m'u në kokë e ke", Flamur Noka nuk përmbahet, përplaset keq me gardistin

Shkruar nga Liberale
"Hiqi duart se m'u në kokë e ke", Flamur Noka nuk

Deputeti Flamur Noka nuk u lejua të afrohej tek foltorja për të vijuar me skenarin e grumbullimit të karrigeve përpara foltores.

Pas kësaj Noka mblodhi pirg karriget përpara punonjësve të gardës dhe madje tentoi që njërit prej gardistëve t'i hidhte në kokë karrigen.

'Hiqi duart se mu në kokë e ke. Hiqi duart' ,dëgjohet duke i thënë Noka njërit prej gardistëve në sallën e Kuvendit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH