Showbiz

Rita Ora nuk i ndahet pushimeve verore, këngëtarja pozon me bikini të zeza

Shkruar nga Liberale
Rita Ora nuk i ndahet pushimeve verore, këngëtarja pozon me bikini

Rita Ora dukej e mahnitshme në fotot me bikini, ndërsa po bën disa pushime në Zelandën e Re këtë fundjavë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, 33 vjeçe, shfrytëzon në maksimum muajt e verës.

Ylli shquhet për trupin e saj të palestruar, ndërsa pozonte në buzë të një pishine. Rita shfaqte të pasmet e saj dhe tatuazhet, me mbishkrimin: “Je i mirëpritur!”‘

Ajo ka vendosur edhe një shall në kokë dhe një palë vathë floriri. Në një video Rita del nga pishina, duke zbuluar trupin e saj teksa modelonte për kamerën. Pas notit, ajo pozoi para një liqeni të madh, ndërsa ishte e mbështjellë me një peshqir bardh e zi, shkruan Daily Mail.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH