Kronikë

Land Rover-i përplaset me dy makina të tjera në Peshkopi, dy të plagosur në aksidentin masiv

Shkruar nga Liberale
Land Rover-i përplaset me dy makina të tjera në Peshkopi, dy

Një aksident i trefishtë ndodhi mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Peshkopi-Maqellarë, ku një automjet "Land Rover", është përplasur me dy automjete të tjera. Si pasojë nga imformacionet paraprake dy shtetas kanë mbetur të plagosur.

Policia bën me dije nga shoferi i automjetit tip "Land Rover", i identifikuar me inicialet H.K., ka humbur kontrollin gjatë drejtimin dhe për pasojë automjeti është përplasur me dy automjete të tjera, me shoferë shtetasit me inicialet A.L. dhe T.A.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH