Showbiz

Blero vendos të largohet me dëshirë nga "Big Brother VIP Kosova", zbulohet arsyeja

Shkruar nga Liberale
Blero vendos të largohet me dëshirë nga "Big Brother VIP

Këngëtari Blerim Muharremi (Blero) është larguar mbrëmë nga shtëpia e "Big Brother VIP Kosova" duke hequr dorë nga çmimi i madh prej 200 mijë eurosh.

Vendimin ai e bëri me dije në spektaklin e mbrëmjes së të Premtes, ku tha se po heq dorë nga çmimi i madh si pasojë e presionit të madh të krijuar brenda shtëpisë.

Ai theksoi se mirëqenia e tij dhe shëndeti mendor kanë më shumë rëndësi se kjo garë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH