Kronikë

P*rdhunohen dy vajza në Berat, njëra 16 vjeçe, arrestohet dy të rinj. Policia sqaron ngjarjen

Shkruar nga Liberale
P*rdhunohen dy vajza në Berat, njëra 16 vjeçe, arrestohet dy

Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohen se kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me dy shtetase, përkatësisht 16 dhe 19-vjeçe.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Berat vunë në pranga shtetasit A. N., 33 vjeç dhe A. Sh., 20 vjeç, të dy banues në Berat, pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me 2 shtetase 19 dhe 16 vjeçe”’ tha policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH