Showbiz

Kiara Tito nuk kursehet aspak me ndjekësen që e fyen, ja si i përgjigjet ajo

Shkruar nga Liberale

Moderatorja e njohur Kiara Tito, e cila tashmë ndodhet në pritke të ëmbël të një vajze, ka ndarë një postim në InstaStory mesazhin e një ndjekëseje që i drejtohej me një gjuhë fyese. Ndjekësja e ofendon në lidhje me prezencën e saj në “Big Brother VIP”, po ashtu në raportin me Luizin, por edhe me videot e fotot që Kiara poston vazhdimisht.

Duke i publikuar foton dhe emrin, Kiara shkruan: “Sikur inati i tyre të kthehej në punë dhe ambicie për vetveten, bota do ishte më e mirë. Po ndërkohë, harxhojnë kohë duke ofenduar vajza të tjera në rrjete sociale, sa gjynah!”/E.Ç

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH