Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 14 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 14 dhjetor 2023

DASHI

Mirëkuptimi në çift kthehet në dashuri ndaj shijoni këtë ditë pasioni. Ka disa komplikime në punë por shumë shpejt do arrini t’i zgjidhni. Përveshni mëngët dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk po shkon sipas planit. Viti i ardhshëm do të jetë shumë më i mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 dhjetor 2023), së fundmi keni lënë pak mënjanë dashurinë për t'iu përkushtuar vetëm punës por partneri juaj ka nevojë për ju. Jeni shumë të zënë në punë, por vazhdoni kështu, të paktën për një kohë.

BINJAKËT

Në dashuri shmangni fjalët e ashpra ndaj partnerit tuaj, sepse kjo është koha për të qëndruar të qetë. Në punë do keni mundësi të reja për të bërë diçka më shumë. Do të shihni që do të ketë mundësi të mëdha për sukses në të gjitha fushat.

GAFORRJA

Në dashuri mund të keni një takim interesant që mund t'ju bëjë të përjetoni një pasion të papritur. Në punë do arrini të arrini një stabilitet të mirë. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 dhjetor 2023), nëse doni të rikuperoni një dashuri, do të mund ta bëni me angazhimin e duhur. Në punë ju pëlqen të vlerësoheni nga kolegët dhe kjo ju shtyn të punoni gjithnjë e më shumë.

VIRGJËRESHA

Kjo është dita e duhur për t'ia dedikuar partnerit tuaj ndaj organizoni diçka të këndshme. Ka diçka që nuk shkon në punë, por do të mund të gjeni një mënyrë për ta zgjidhur atë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

PESHORJA

Nëse jeni duke kërkuar për një flirt të ri, fati është në anën tuaj. Në punë, lajmet e mira janë afër. Ndoshta rinovimi i një kontrate apo rritje rroge. Do të shihni se do të ketë mundësi të mëdha në çdo fushë, thjesht duhet të dini si t'i shfrytëzoni ato.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 dhjetor 2023), ka pak agjitacion në ajër, por duhet ta mbani larg. Në punë bëni kujdes me fjalët, mund të ofendoheni.

SHIGJETARI

Kushtojini më shumë kohë çiftit, përndryshe rrezikoni ta visheni para kohe. Në punë është koha për rinovime. Nëse gjërat nuk shkojnë sipas planit, përveshni mëngët dhe merrni rrugë tjetër. Mundësitë e mëdha nuk bien kurrë nga qielli.

BRICJAPI

Ka disa dyshime në dashuri, por ju jeni të vendosur të gjeni shpirtin tuaj binjak. Megjithatë në punë jeni të bindur për atë që dëshironi dhe yjet janë në anën tuaj. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit, por mësohuni të relaksoheni dhe filloni përsëri me akoma më shumë entuziazëm.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 dhjetor 2023), në dashuri ka pak nervozizëm dhe ka ardhur koha të merreni me problemet e çiftit. Në punë, bëni një pushim për të rimbushur bateritë. Nëse diçka nuk shkon sipas planit, mos  fajësoni veten. Duhet të pushoni dhe më pas të filloni përsëri me zhurmat që do të shoqërojnë për vitin e ri.

PESHQIT

Jeni në një moment vlerësimi të dashurisë suaj dhe gati të merrni një vendim të rëndësishëm. Në punë mos u shqetësoni shumë para kohe sepse do habiteni kur merrni propozime shumë interesante.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH