Showbiz

Njëra moderatore, tjetri ish- konkurrent i Përputhen, zbulohen dy banorë të tjerë të "Big Brother Vip"

Shkruar nga Liberale
Njëra moderatore, tjetri ish- konkurrent i Përputhen, zbulohen dy

Edicioni i tretë i "Big Brother Vip" pritet të nisë më 13 Janar 2024 dhe tashmë janë të ditur disa nga emrat që do të jenë pjesë e këtij formati.

Sipas “Kryefjala”, zbulohen edhe dy banorë të tjerë.

Ata janë ish-konkurrenti i “Përputhen” Fation Kuqari dhe moderatorja e “Top Albania Radio” Ksenja Shoshaj.

Ndërkohë banorë të tjerë që janë konfirmuar deri më tani janë: Olsi Bylyku, Graciano Tagani, Alfio Rrotani, Cubi Metkaj, Bardhi, Endrik Beba, La Fazani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH