Showbiz

"Kam njē burrë tani", Bora Zemanit i dridhet zëri nga emocionet pas propozimit të Donaldit

Shkruar nga Liberale
"Kam njē burrë tani", Bora Zemanit i dridhet zëri nga

Në premierën e filmit të tyre, Donald Veshaj j ul në gjunjë para të gjithëve dhe i propozoi për martesë Bora Zemanit.

Moderatorja i tha “Po” , duke shënuar kështu tre gëzime në një ditë për të (përfshirë ditëlindjen e djalit dhe premierën e filmit të parë).

Pas propozimit emocionues, Bora tha se nuk e priste një gjë të tillë.

"Jam grua e martuar, kam një burrë tani. Fare nuk e prisja”, u shpreh moderatorja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH