Aktualitet

Aksident në aksin Elbasan-Rrogozhinë, automjeti përplaset me mbrojtësen metalike të rrugës

Shkruar nga Liberale
Aksident në aksin Elbasan-Rrogozhinë, automjeti përplaset me

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e së martës në aksin rrugor “Elbasan-Rrogozhinë”.

Sipas informacioneve paraprake nga policia, në fshatin Karinë, automjeti me drejtues një 57-vjeçar, banues në Elbasan është përplasur me mbrojtësen metalike të rrugës.

Nga përplasja është dëmtuar 57-vjeçari dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH