Showbiz

Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit

Shkruar nga Liberale
Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit

Donald Veshaj i ka propozuar për martesë Bora Zemanit mbrëmjen e sotme në premierën e filmit të tyrë “5 Herë JO”.

Moderatorja i ka thënë PO partenerit të saj dhe mesa duket në verë do kemi dasëm.

Dita e sotme është e veçantë për Bora Zemanin. Bora feston sot edhe ditëlindjen e djalit të saj, Arborit, i cili mbush plot 9 vjeç.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH