Showbiz

Zbulohet një tjetër banore që do të jetë pjesë e ‘BBV’

Shkruar nga Liberale
Zbulohet një tjetër banore që do të jetë pjesë e

“BBV” do të nisë në datën 13 janar të vitit që po vjen. Disa nga emrat që do të jenë pjesë e spektaklit janë Graciano Tagani, Olsi Bylyku, Edrik Beba, Bardhi, Alfio Rrotani, La Fazani.

Sipas “Kryefjala”, është mësuar se edhe aktorja e humorit Cubi Metkaj do të bëhet pjesë e show-t.

Cubi ka qenë aktore humori në “Klanifornia” dhe së fundmi është moderatore në Tv MCN. Cubi njihet për shakatë dhe karakterin e saj, publiku e ka pëlqyer shumë si aktore.

Është përfolur shumë që edhe këngëtarja Egli Tako, ish-partnerja e Olsi Bylykut, do të bëhet pjesë e “BBV”, por nuk është konfirmuar asgjë deri tani nga këngëtarja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH