Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 13 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 13 dhjetor 2023

DASHI

Ju pret ende ditë e dobishme dhe interesante. Prej disa javësh diçka e bukur është rikthyer në jetën tuaj, ndoshta edhe me entuziazëm. Lëreni të kaluarën pas, sepse marrëdhëniet e krijuara së fundmi po përparojnë mirë dhe duhet mbajtur mend që vitin e ardhshëm do të ketë vendime të rëndësishme për çiftet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 13 dhjetor 2023), Afërdita është në opozitë dhe sjell disa shqetësime në dashuri. Jeni mirëkuptues dhe ju vjen keq të largoni ata që janë deklaruar për ju, por nëse nuk ndjeni të njëjtat ndjenja dhe kushtet nuk janë aty, më mirë të jeni të qartë menjëherë.

BINJAKËT

Dikush ka krijuar vështirësi në jetën tuaj. Po shkojmë drejt një kohe më të mirë, përpiquni të mos helmoni gjakun tuaj. Historitë që janë futur në krizë mund të rikuperohen.

GAFORRJA

Valë energjie për të shfrytëzuar sa më shumë. Kjo ditë mund të jetë paksa e vështirë nga pikëpamja ekonomike, por ka perspektiva të ndryshme për vitin 2024. Propozoni veten sepse së shpejti do të keni përgjigje.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 13 dhjetor 2023), në këtë periudhë puna ka më shumë rëndësi se çdo gjë tjetër. Kushdo që ka familje nervozohet me të afërmit; ata që kanë një dashuri ndoshta do të duhet të bëjnë pak kujdes për ta mbajtur atë të shëndetshme.

VIRGJËRESHA

Ka pasur një rënie dhe nga pikëpamja psikologjike jeni të lodhur. Ju jeni një shenjë që preferoni mendjen, i filtroni të gjitha përvojat përmes arsyetimit. Në dashuri, mund të jetë një gabim, nuk mund të racionalizosh një ndjenjë.

PESHORJA

Është e mundur të thuash se ke një energji shtesë. Ju dëshironi t'i nxisni zemrat e vetmuara, kurse ata që dyshojnë, të shtyjnë mendimet e shumta negative dhe të përpiqen të bëjnë që të shfaqen vetëm ato pozitive. Për sa i përket punës, dikush ka përjetuar një ndalesë ose dëshiron të ndryshojë. 2024 do të jetë një vit i mirë për ata që janë të përkushtuar.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 13 dhjetor 2023), të humbasësh durimin herë pas here është e ligjshme, por në rastin tuaj nervozizmi mund të bëhet i rrezikshëm. Rrezikoni të zemëroheni për asgjë. Në dashuri, nëse ka pasur distanca nga pikëpamja psikologjike, do të jetë e mundur të kompensoni kohën e humbur.

SHIGJETARI

Jeni shumë i zënë, por duhet të përpiqeni të përqendroheni në gjërat që janë më të vlefshme. Mos rrezikoni që një entuziazëm i caktuar mund t'ju bëjë të bëni disa gabime. Në dashuri tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me Akrepin, Luanin, Demin ndërsa me Dashin përjetoni emocione të veçanta.

BRICJAPI

Jeni nën një qiell interesant, Hëna, Venusi dhe Mërkuri gjatë ditës së mërkurë, 13 dhjetor, janë të favorshme. Saturni është po ashtu i favorshëm, kurse pavendosmëritë e së shkuarës janë të vogla dhe pjesërisht. Lajmet e para të mira mund të vijnë ngadalë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 13 dhjetor 2023), puna dhe shqetësimet praktike ju marrin shumë kohë. Dashuria nuk u përgjigjet ende kërkesave tuaja. Ndoshta ka qenë e vështirë për ju të rikuperoni emocionet për disa kohë. Duhet të kujdesemi për aspektin ekonomik.

PESHQIT

Ka diçka për të diskutuar në familjen tuaj në lidhje me paratë, pronën ose jeni në një gjendje agjitacioni sepse dëshironi të përfundoni menjëherë një projekt që është ende në zhvillim. Kjo periudhë duhet jetuar në qetësi. Merrni kohë për gjithçka. Në fund do të keni të drejtë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH