Showbiz

"Do ta shikonte Europianin nga kafja e lagjes...", Luiz Ejlli 'thumbon' futbollistat e Kombëtares shqiptare!

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli së fundmi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Vetëm pak më parë Luizi ka postuar një foto në Instastory duke drekuar në Shkup me futbollistin e Kombëtares shqiptare, Jasir Asani. Teksa ajo që ka marrë më shumë vëmendjen është shkrimi i Luizit në foto, i cili është marrë si një ‘thumb’ për futbollistët e tjerë të skuadrës shqiptare.

Po të mos ishe ti, Kombëtarja do ta shikonte Europianin tek kafja e lagjes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH