Aktualitet

51-vjeçari që u vra sot në Shkodër u kthye para një muaji nga Anglia!

Shkruar nga Liberale
51-vjeçari që u vra sot në Shkodër u kthye para një

51-vjeçari Petrit Vuksani që u vra ditën e sotme në Shkodër ishte kthyer para një muaji nga Anglia. Vuksani është qëlluar me armë në banesë. Mësohet se autori i ka hyrë 51-vjeçarit Petrit Vuksani në shtëpinë e tij dhe e ka ekzekutuar. Vuksani jetonte si emigrant në Angli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH