Aktualitet

41-vjeçari që ra nga kati i pestë, me aftësi të kufizuara

Shkruar nga Liberale
41-vjeçari që ra nga kati i pestë, me aftësi të

Të tjera detaje jan zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi këtë pasdite në Pogradec.

Sipaz Vizion Plus, 41-vjeçari Aurel Spaho, që humbi jetën, ishte me aftësi të kufizuara.

Ai trajtohej me pagë paaftësie. Familja Spaho jeton në kushte të vështira ekonomike dhe ndihmohet nga fqinjët për t’u ushqyer dhe veshur.

Aurel Spaho ishte baba i dy fëmijëve. Ai ra nga tarraca e pallatit ku po rregullonte antenën dhe humbi jetën menjëherë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH