Aktualitet

4-vjeçari kafshohet nga qentë në fytyrë, dërgohet në spital

               Publikuar në : 19:22 - 17/11/20 liberale

Një ngjarje e rëndë ka ndoshur në Bulqizë. Një fëmijë 4 vjeç është kafshuar nga qentë në fytyrë. Sipas BW, 4-vjeçari është nga Shupenza dhe se dyshohet të jetë kafshuar nga disa qen endacakë.

Fëmija po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa bluzat e bardha do të vlerësojnë gjendjen e tij nëse ka nevojë për mjekim më të specializuar, do ta nisin drejt Tiranës.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back